20.10.2016

Kerio

kerioconnect_color

Kerio Connect je jednou z hlavních alternativ k Microsoft Exchange. E-mailový server Kerio Connect poskytuje e-mail, instant messaging, sdílené kalendáře a správu kontaktů ve většině poštovních klientů, IM klientů, webových prohlížečích a mobilních zařízeních. To vše za zlomek ceny a bez zátěže IT.

Díky integrovanému antiviru, výkonnému antispamu, vestavěné archivaci, automatickému zálohování a snadnému administračnímu rozhraní poskytuje Kerio Connect vše, co firmy potřebují – bezpečný e-mail a groupwarové funkce v jediném balíčku za rozumnou cenu.

Kerio Connect může běžet prakticky v jakémkoliv prostředí – na Windows, Linuxu, Mac OS X, VMware nebo jako hostované řešení v privátním či veřejném cloudu.

kerio-cloud-logo

Kerio Cloud umožňuje poskytovat komunikační řešení v cloudu.

Jednoduchého a cenově dostupného řešení pro e-mail, zasílání zpráv a hlasové služby, které je hostováno v Kerio Cloud.
Řešení Kerio Cloud v sobě spojuje špičkové funkce pro zasílání zpráv a spolupráci s automatizovaným zřizováním, fakturací a online nástrojem.

Konfigurujte poštovní schránky zákazníků a nastavení v rámci zabezpečené cloudové infrastruktury, kterou spravuje sama společnost Kerio.

keriocontrol_color

Kerio Control poskytuje unifikované zabezpečení firemních sítí, charakteristické komplexní ochranou sítě a podrobnými statistikami.

Bezpečnostní vrstva s automatickou aktualizací zajišťuje detekci a prevenci vznikajících hrozeb a přitom správcům sítí poskytuje flexibilní nástroje pro správu uživatelů, komplexní řízení šířky pásma a řízení kvality služeb, detailní monitoring sítě a IPsec VPN konektivitu pro desktopy, mobilní zařízení a více poboček. Kerio Control je navržen tak, aby komplexně ochránil firemní sítě.

keriooperator_color

Kerio Operator je systém telefonní ústředny VoIP. Je navržen tak, aby usnadnil hlasovou komunikaci a přitom poskytl pokročilé funkce telefonních systémů, jako například konferenční hovory / dynamické hlasové konference, integrace s CRM systémem, směrování hovorů, záznam hovorů, parkování hovorů, paging, nahrávání hovorů, skupiny prozváněných čísel, hlasovou poštu do e-mailu, podpory faxu, automatické hlasové menu a fronty hovorů.

Kerio Operator Softphone je telefonní aplikace, která umožňuje volat a přijímat hovory na mobilních telefonech se systémy iOS nebo Android přímo z vašeho firemního telefonního systému.

Kerio Operator využívá stávající počítačovou síť a protokol Session Initiation Protocol (SIP), který je průmyslovým standardem. Již není třeba zaměstnávat telefonní experty, vše hravě zvládne váš správce IT. Webové rozhraní je velmi intuitivní, a tak z původně tak drahého a přesto zcela základního požadavku na vytvoření / změnu / zrušení linky je teď snadný úkol, který zvládnete rychle a bez pomoci odborníků. I malá firma může „znít“ jako velká korporace.

Kerio Operator je k dispozici jako softwarové, virtuální a hardwarové zařízení a jako cloudová služba.