GFI Software oznámila koupi společnosti Kerio Technologies

GFI Software oznámila koupi společnosti Kerio Technologies

Austin, Texas, USA, 20. ledna 2017 Firma GFI Software, součást skupiny ESW Capital, dnes oznámila akvizici produktů Kerio Connect, Kerio Control, Kerio Operator a Kerio Cloud od společnosti Kerio Technologies.

Společnost Kerio Technologies byla založena v roce 1997 a má své sídlo v kalifornském San Jose. Produkty Kerio Connect, Kerio Control, Kerio Operator a Kerio Cloud nabízejí unifikované řešení pro komunikaci a zabezpečení sítí malých a středně velkých společností. Produkty Kerio Technologies, jež jsou k dispozici po celém světě, jsou nabízeny prostřednictvím rozsáhlé partnerské sítě a byly úspěšně nasazeny ve více jak 100 zemích.

„Kerio se výborně strategicky hodí k zaměření společnosti GFI, která poskytuje snadná a zároveň výkonná řešení pro komunikaci a zabezpečení malých a středně velkých firem“, řekl Scott Brighton, CEO společnosti GFI Software.

„Máme radost, že můžeme rozšířit nabídku dostupných řešení jak pro partnery GFI tak pro partnery Kerio a umožnit jim tak využití širšího portfolia produktů. Předpokládáme, že tato akvizice je první z mnoha.“

„Kerio se více jak 20 let soustředí na vývoj špičkových řešení pro malé a středně velké podniky. Jako součást GFI budou mít naši zákazníci možnost využívat výhod rozšířené nabídky produktů a podpory“, dodal Mirek Kren, CEO společnosti Kerio Technologies.

O GFI Software

GFI Software vyvíjí inteligentní IT řešení pro společnosti všech velikostí. Naše řešení umožňují IT administrátorům jednoduše a efektivně kontrolovat, spravovat a zabezpečit firemní sítě, systémy, aplikace a komunikaci bez ohledu na to, kde se nacházejí. GFI Software využívá k prodeji svých produktů síť obchodních partnerů po celém světě. Získali jsme v našem oboru řadu ocenění a uznání a jsme dlouhodobým partnerem Microsoft® Gold ISV. Pro více informací o společnosti GFI Software, našich produktech a úspěších našich zákazníků z více jak 120 zemí navštivte webové stránky www.gfi.com.

Kerio Technologies
Kerio Technologies

Společnost Kerio Technologies poskytuje světově uznávaná řešení pro komunikaci, spolupráci a síťovou bezpečnost do více než 60 000 firem a milionům uživatelů po celém světě. Produkty Kerio jsou distribuovány prostřednictvím sítě více než 6 000 obchodních partnerů. Kerio je úspěšný technologický lídr se sídlem v San Jose v Kalifornii a pobočkami ve Velké Británii, České republice, Rusku, Austrálii a Brazílii.

Uložit odkaz do záložek.